Kulla e Mazrekajve / fshati Dranoc, Deçan

Kulla e Mazrekajve / Dranoc village, Deēan

U restaurua nė vitin 2004 me ndihmėn e Qeverisė Suedeze. Sot kjo kullė ėshtė transformaur nė qendėr kulturore dhe ofron ambient tė mirė pėr seminare, dreka zyrtare, poashtu fjetje dhe...

Lexo më shumë
Vlerëso14 vlerësime mes 1.93

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme