Një ditë udhëtimi me biçikletë në luginën e Rugovës

– Relaksohu dhe pėrjeto natyrėn me Rugova Experience

Vendet kyqe:

• 50 km larg Kuqishtės, drejt peisazhit mahnitės tė maleve nė fshatin Boge pėr tė kaluar pėrgjatė fshatrave Haxhaj dhe Stankaj.

• 6 km larg Bogės...

Lexo më shumë
Vlerëso8 vlerësime mes 3.75

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme