Novobërdë - Ecje, çiklizëm, ushqim tradicional dhe natyrë

Novobėrda ju ofron akomodim tė rehatshėm me ushqim tė shėndetshėm organizk tradicional dhe ambient shumė relaksues. Nikoqiri juaj nė shtėpitė qė ofrojnė Shtrat & Mėngjez do kujdeset shumė mirė pėr ju.

Shijo pamjet...

Lexo më shumë
Vlerëso14 vlerësime mes 3.14

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme