Qyteti i Prizrenit dhe vreshtat e Rahovecit -Udhëtim dy-ditor

Vendet kyqe

• Udhėtim i kėndshėm pėrgjatė luginave dhe grykės sė Caralevės

• Vizitė kėshtjellės sė vjetėr dhe njė filgjan kafeje pėrgjatė rrugės nė kėshtjellė.

• Vizitė...

Lexo më shumë
Vlerëso9 vlerësime mes 4.56

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme