Shëti në qytetin e Prishtinës dhe kalërim- Udhëtim një ditor

Vendet kyqe

- Pristina, shtėpia e dytė pėr shumicėn e ndėrkombėtarėve qė punojnė nė Kosovė.

- Statuja Gjergj Kastrioti - Skenderbeu, heroit mė tė madh shqiptar dhe figureės mė tė rėndėsishme historike.

-...

Lexo më shumë
Vlerëso7 vlerësime mes 2.29

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme