Përjeto shtetin më të ri në Evropë – Udhëtim katër ditor

Dita e parė – Prizren dhe Malet e Sharrit

• Udhėtim i kėndshėm pėrgjatė luginave dhe grykės sė Caralevės

• Vizitė kėshtjellės sė vjetėr dhe njė filgjan kafeje pėrgjatė rrugės nė...

Lexo më shumë
Vlerëso5 vlerësime mes 4.8

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme