Përjeto Prizrenin, Dragashin dhe Brodin- Udhëtim tre ditor

Arritja nė Prizren:

- 19:00: Akomodimi nė hotel “Theranda”

- Pėrjeto Prizren nė mbrėmje, duke filluar nga njė sheti e vogėl pėrgjatė Ēarshisė sė vjetėr.

- Shijoni kuzhinėn tradicionale tė Prizrenit...

Lexo më shumë
Vlerëso0 vlerësime mes 0

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme