Vranoci përgjatë shekujve – Udhëtim njëditor

Shėti nė Pejė

- Ecje pėrgjatė, Ēarshisė sė Pejės

- Vizitė Muzeut tė Pejės, dhe vazhdoni shėtinė e Institutit pėr Mbrojtjen e Trashėgimisė Kulturore.

- Vizitė monumentit tė Haxhi Zekės,...

Lexo më shumë
Vlerëso2 vlerësime mes 4.5

Komentet (1)

  • qele krasniqi(para 7 viteve)

    ja paskeni nis me tregu perralla , e paske pas harrue supin e pejes

    0 vlerësime mes 0

photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme