Udhëtim në Pejë, Kullën e Drenocit dhe Manastirin e Deçanit

Relaksohu dhe pėrjeto natyrėn me Rugova Experience

Peja ėshtė ndėr vendet mė hershėm tė banuara nė Kosovė. Pėrmendet nga Ilirėt, dhe ishte qyteti mė i rendėsishėmnė Dardaninė antike. Nė kėtė vend...

Lexo më shumë
Vlerëso7 vlerësime mes 4

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme