Ngjitje në shkëminj - Relaksohu dhe përjeto natyrën me Rugova Experience

Nėse jeni nė disponim pėr ngjitje nė shkėmbinj tė maleve, atėherė ejani dhe bashkohuni me ne pėr njė ditė pa stress. Rekomdohet pėrvojė e mėhershme pėr ngjitje nė shkambinj, mirėpo organizojmė edhe orė...

Lexo më shumë
Vlerëso4 vlerësime mes 3.75

Komentet (1)

  • Flamuri Aktori(para 7 viteve)

    shume natyr e bukur o zot gjithqysh duhet me ardh me vizitu

    1 Vlerëso mes 4

photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme