Hiking në luginën e Rugovës - Relaksohu dhe përjeto natyrën me Rugova Experience

Peja, qytet me histori tė bujshme, kulturė dhe traditė, njihet poashtu edhe pėr natyrėn e bukur qė e rrethon. Parku nacional I rajonit tė Rugovės, pjesė e Bjeshkėve tė Nemuna, ndodhet vetėm 2 km larg qytetit, nė luginėn e bukur...

Lexo më shumë
Vlerëso5 vlerësime mes 4.8

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme