Kulla shqiptare dhe ushqimi tradicional

Kulla

…vendi ku nuk u shua vatra pėr njėqindvjet

…vendi ku guri flet mė shumė se historia

…vendi ku ulesh nė Sofėr, ku gjen historinė: Kanunin, Odėn dhe Besėn

Kulla shqiptare

Paraqet ndėrtesa qė datojnė nga shek 18...

Lexo më shumë
Vlerëso11 vlerësime mes 4.18

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme