Mirësevini në Gjakovë, në qytetin e traditës, kulturës dhe trashëgimisë - Udhëtim njëditor

Vendet kyqe

• Qytet interesant me kulturė tė bujshme

• Ēarshia e vjetėr unike, qė prezanton njėrin nga komplekset mė tė mėdha monumentale nė regjion.

• Qytet me traditė tė prodhimit tė artizanateve me cilėsi...

Lexo më shumë
Vlerëso8 vlerësime mes 4.13

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme