Kalërim - Vetëm 20 min larg Prishtinës

Mėnyra mjaft e zėnė e jetesės sot, do tė thot mė pak kohė pėr familjen dhe miqtė dhe poashtu mė pak kohė qė tė merreni me aktivitete. Ranqi ju ofron mundėsi tė mire pėr njė shmangje tė shpejtė nga...

Lexo më shumë
Vlerëso19 vlerësime mes 4.32

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme