Perjetoni Lojrat Tradicionale nga Rugova

E Diel, 07 Gusht 2011, 10:00, Rugova @

Tradita Pėrvoja e Rugovės

Lojėra tradicionale te Rugovės janė njė ngjarje tradicionale pėr dekada tė tėra. Mundja ėshtė aktiviteti kryesor nė kėtė program, ndėrsa sportet e tjera, ushqim tradicional dhe pije nuk do tė mungojnė.

Ky aktivitet do tė organizohet diten e Diel, 7 Gusht 2011 nė fshatin KUCISHTE (Alb KUQISHTE) duke filluar nė ora 10:00.

Ju lutemi tė shfaquni nė Qendrėn e Informacionit Turistik nė Pejė ēdo ditė nga 09:00-17pm pėr tė marrė mė shumė informacion thjesht kontaktoni organizatoret nė +377 (0) 44 125 089; [email protected]

Vlerëso4 vlerësime mes 2

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme