Fellini

Perjetoni kafen, nje mengjes te ngrohte ose edhe nje sendvic te shpejte mengjesi te percjellur me nje menu desertesh. Nje diversitet i pasur me embelsira, perfshire edhe ato tradicionale te kerkuara, te gatshme per ju gjate tere dites, ju vetem duhet te telefononi. Me gjithe kete ju percjell edhe nje atmosfere e rehatshme qe ju ofron nje eksperienc relaksi, ne qender te qytetit.

Lexo më shumë

Fjalët kyçe: embelsira, torte

Lokacioni: Prishtinë, në regjioni: Prishtinë

Vlerëso28 vlerësime mes 4.18

Komentet (5)

 • enkela(para 8 viteve)

  abon me mi tregu cmimet e tortave qe porositen

  0 vlerësime mes 0.00
 • xhulieta(para 9 viteve)

  Me pelqen shume hoteliPor do tju sugjeroj edhe nje hotel tjeter Hotel Frojd ne shengjin eshte 8 katesh eshte edhe teper shume luksoz une shkoj qdo vere atje me bashkeshortin dhe me familjen time.Ka pamje nga deti dhe jo pamje nga deti.Atje deti eshte nje mrekulli e vertete.Eshte posaqerisht per femije por edhe rera atje eshte shume e mireShum njerez qe kam sugjeruar jane ndare shume te kenaqur prej meje prandaj provojeni edhe ju kete sugjerim timin.Me shume informojuni ne Google dhe shkruani Hotel Frojd.Ju betohem se do kenaqeni vertete shume.

  1 Vlerëso mes 2.00
 • agim(para 9 viteve)

  si mundet qe te porosis nje torte per neser ne ora 1,torte per femij djal

  11 vlerësime mes 3.45
 • rina(para 10 viteve)

  Desha qe te me japni numrin e telefonit ne menyre qe te kontakojme per nje porosi me rastin e datlindjes time te marten

  17 vlerësime mes 3.41
 • bashkim(para 10 viteve)

  pershendetje jam nga drenasi jam klient i juvi,nese kish ba nje nr. tel per nje porosi flm per mirkuptim .

  5 vlerësime mes 4.60
 • Shiko të gjitha komentet

photo

Ngjarjet e ardhshme