1 Maj në Pjetërshtan

Kisha e Jozefit Punėtor, ndodhet nė fshatin Pjetėrshtan dhe ėshtė kishė qė mirėmbahet prej motrave tė cilat i takojnė rendit Zoja e Papėrlyeme.

Kjo kishė ėshtė ndėrtu n'vitin 2000 me ndihmėn e mėrgimtarėve, si...

Lexo më shumë
Vlerëso0 vlerësime mes 0

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme