Mirusha

Ujvara e Mirushės ėshtė ndėr pikat mė tė rendėsishme turistike nė vend. Gjendet nė magjistralen Prishtinė-Gjakovė. Vizita nė Mirushė mund ti ngjajė njė ekspedite tė paharruar sidomos nėse ndaleni tek Guri i Zi dhe...

Lexo më shumë
Vlerëso15 vlerësime mes 4.67

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme