Kulla e Mazrekaj

Kjo kullė ndodhet nė Dranoc dhe shėrben si qendėr kulturore, ajo ofron imazhin e jėtės tė sė kaluarės nėpėr kulla.

Aty mund tė shėrbeheni nė forma tė ndryshme, mund tė ju sigurohet fjetje, salla e konferencave apo...

Lexo më shumë
Vlerëso19 vlerësime mes 3.79

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme