Shpella e Gadimes

Fshati Gadime gjendet nė magjistralėn Prishtinė- Shkup, rreth 20km nga Prishtina. Gadimja i takon komunės sė Lipjanit, shpella magjepsėse e bėn njė pikė shumė tė vizituar nė Kosovė.

Jo gjithmonė banorėt e fshatit Gadime...

Lexo më shumë
Vlerëso23 vlerësime mes 4.7

Komentet (2)

  • agroni(para 5 viteve)

    ju lutem ka 1 or qe po kerkoj ne internet me dit nje numer te juajin dhe spo e gjej.. me intereson ta di. deri ne sa ora punoni kam disa gurbetqar kan deshir ta vizitojn shpellen.. mundesisht me informoni flm shum.. agroni pej..

    21 vlerësime mes 4.05
  • linda(para 5 viteve)

    ne qfar orari eshte e hapur per vizitor shpella

    11 vlerësime mes 4.18

photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme