Shpella e Gadimes

Fshati Gadime gjendet në magjistralën Prishtinë- Shkup, rreth 20km nga Prishtina. Gadimja i takon komunës së Lipjanit, shpella magjepsëse e bën një pikë shumë të vizituar në Kosovë.

Jo gjithmonë banorët e fshatit Gadime...

Lexo më shumë
Vlerëso22 vlerësime mes 4.68

Komentet (2)

  • agroni(para 3 viteve)

    ju lutem ka 1 or qe po kerkoj ne internet me dit nje numer te juajin dhe spo e gjej.. me intereson ta di. deri ne sa ora punoni kam disa gurbetqar kan deshir ta vizitojn shpellen.. mundesisht me informoni flm shum.. agroni pej..

    12 vlerësime mes 4.08
  • linda(para 3 viteve)

    ne qfar orari eshte e hapur per vizitor shpella

    3 vlerësime mes 4.67

photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme