Liqenati

Liqenati ėshtė liqe nė malin Liqenat e qė njihet edhe me emrin Liqeni i Drelajve dhe ndodhet pranė kufirit qė e ndan Kosovėn me Malin e zi. Ky liqe gjendet nė mes tė pyllit dhe ndodhet nė 2000 metra lartėsi mbidetare.

Lexo më shumë
Vlerëso6 vlerësime mes 4.67

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme