Kulla e Osdautajve

Kullė e gurit, e ndėrtuar nė shekullin XIX. Pjesė e familjės sė Osdautajve nė Isniq. E ndėrtuar nė katėr kate shquhet pėr monumentalitetin e saj arkitektonik dhe urban. Nė katin e fundit ėshtė e vendosur Oda e Burrave, njė...

Lexo më shumë
Vlerëso5 vlerësime mes 4

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme