Shtëpia e Blagica Kostiç

Gjendet nė qendėr tė fshatit pranė kompleksit monumental tė verarisė sė Manastirit tė Deēanit, shtėpisė sė famullisė dhe Kishės sė Shėn Stefanit. Shtėpia Kostiē ėshtė njė kullė guri e...

Lexo më shumë
Vlerëso0 vlerësime mes 0

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme