Shtëpia e Veselka Pantiç

Shtėpia e Veselka Pantiēit gjendet nė qendėr tė fshatit. Ėshtė e vjetėr rreth 150 vite. Shtėpia ėshtė njė shembull i arkitekturės vendor dhe, ėshtė ndėrtuar nga materialet si guri, tulla tė qerpiēit dhe...

Lexo më shumë
Vlerëso2 vlerësime mes 5

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme