Shtëpia e Familjes Rrekathati

Kjo shtėpi ėshtė ndėrtuar nė fund tė shekullit XIX, dhe karakterizohet me volumin dhe formėsimin hapėsinor tė saj. Fasada ballore veēohet nga ndėrtimet tjera, pėr nga trajtimi i plastikės me dekorime nga llaēi tė formave...

Lexo më shumë
Vlerëso2 vlerësime mes 3.5

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme