Shtëpia e Familjes Mashkulli

Shtėpia e Familjes Mashkulli mendohet tė jetė ndėrtuar nė fillim tė shekullit XIX, gjendet afėr Kompleksit tė Lidhjes Shqiptare tė Prizrenit. Oborri i shtėpisė Mashkulli ishte i pasuruar me disa pėrmbajtje, selamllėkun, haremin dhe...

Lexo më shumë
Vlerëso3 vlerësime mes 3.67

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme