Shtëpia e Familjes Bërlajolli

Shtėpi e shekullit XIX, ku hapėsira e hajatit e ndėrlidhte oborrin e brendshėm me dhomėn e ndejes dhe rrugėn. Pėrpos mbylljes sė hajatit kah oborri i brendshėm, kjo shtėpi pothuajse nuk ka pėsuar asnjė ndryshim, qė nga koha e...

Lexo më shumë
Vlerëso0 vlerësime mes 0

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme