Parku Germia

Parku nacional Gėrmia ėshtė njė ndėr parqet mė tė mėdha dhe mė tė komponuara tė qytetit, i mbuluar nė pisha nga tė dy anėt dhe me njė sipėrfaqe prej 62 km2 parku ofron mundėsi rekreacioni nė sporte

tė...

Lexo më shumë
Vlerëso2 vlerësime mes 5

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme