Senzacioni nga Kolumbia Shakira pritet ta ndezë periferinë kosovare gjatë kësaj vere

E Shtunë, 26 Mars 2011

Kėtė verė, muaji Gusht ka me u ba edhe ma i nxehtė se zakonisht. Super-ylli nga Kolumbia dhe mbretnesha e vallėzimit oriental Shakira, do t'i sjellė lėvizjet dhe zanin e saj tė veēantė nė Prishtinė. Agjensitė e lajmeve...

Lexo më shumë
Vlerëso21 vlerësime mes 3.95

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme