Kosova pranohet në Federatën Ndërkombëtare të Bjeshkatarisë dhe Alpinizmit

E Enjte, 13 Tetor 2011

Bjeshkatarėt e Kosovės ia kanė arritė me e ngjit nji maje t're. Vetėm se kėt' herė, jo Majėn Blanc apo Kilimanjaro, por Federatėn Ndėrkombėtare tė Bjeshkatarisė dhe Alpinizmit, ku Kosova zyrtarisht u pranua si shtet anėtar...

Lexo më shumë
Vlerëso6 vlerësime mes 4.33

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme