Liqeni i Konjushkës

Liqeni i Konjushkės ėshtė liqeni mė i lartė nė tėrė malet e Sharrit pėrfshirė edhe territorin maqedon. Liqeni ėshtė rreth 100m i gjatė dhe 70m i gjėrė, me thellėsi rreth 50cm (pėrmasat e pėrafėrta)....

Lexo më shumë
Vlerëso4 vlerësime mes 4.25

Nuk ka asnjë koment


photo
mbrapa

Ngjarjet e ardhshme