Villa Galaktika

Kompleksi villa "Galaktika" eshte nje ndertim i pershtatur per ambientin e bukur te Prevalles, rrez kodrines pak metra nga rruga kryesore duke shkuar permes Brezovices, rreth 69 km nga Prishtina.

Per rezervime kontaktoni: [email protected]

Category:

Villa

Price range:

E perbere nga 5 villa qe plotesojne te gjitha kushtet kompleksi Galaktika ka ne vehte: 1. Villa JUPITERI: 6 dhoma dyshe (+3 ekstra divan) = 150 EUR / nata 2. Villa URAN: 3 dhoma dyshe (+4 ekstra divan) = 120 EUR / nata 3. Villa MARSI: 2 dhoma dyshe (+2 ekstra divan) = 120 EUR / nata 4. Villa NEPTUN: 6 dhoma dyshe (+4 ekstra divan) = 180 EUR / nata 5. Villa SATURN: 6 dhoma dyshe (+4 ekstra divan) = 180 EUR / nata Nese ju jeni te intereuar te perdorni vetem nje dhome ne njeren nga keto villa atehere ajo kushton 60 EUR / Nata

Accompanying equipment:

Secila ville eshte e furnizuar me banjo (ne banjo nuk ka mjete higjienike, duhen siguruar vete), mjetet e kuzhines komplet, mbulojat e nevojshme neper dhoma si dhe kamina dhe dru per djegje. Perdorimi i skares eshte i lejuar vetem nen kujdesin e kujdestareve te villa Galaktika. Villat jane te furnizuara me Wireless Internet, TV dhe Kabllovik. Ne villa Galaktika egziston parkingu per me shume se 10 vetura. Qendrimi ne keto villa per rreth 3 jave eshte vertetura se ndikon shume pozitivishte ne shendetin e njeriut pershkak te natyres se mrekullueshme te Prevalles qe mundeson rigjenerimin e qelizave te kuqe te gjakut.

Direction:

Rruges per shkup, permes brezovices per te dal direkt ne Prevall

Rooms:

5 villa me rreth 17 dhoma

Restaurant:

Jo

Tags: villa

Location: Prevallë Prizren, in Region: Prizren

Rating7 ratings Avg. 3.14

Reviews (1)

  • mina(para 5 viteve)

    A keni numer tel..me intereson a ka dhome me dy krevate...a ka ne afersi restorane apo dyqane pee tu furnizuar me ushqim.. A esht ambient I mir pwr femij 3 vjecar..ju falemderoj shum nese me pergjigjeni..shpresoj se do tju vizitojm shpejt..

    12 ratings Avg. 3.42

photo

Upcoming Events