Nerodime e Eperme

Fshati Nerodime ndodhet 6 km nga qyteti i Ferizajit Pavarësisht që rruga e asfaltuar shpejt bëhet pjesë e historisë, fashtrat nën pyje rrugëtimin për në Nerodimen e Epërme e bëjnë magjepsës

Lexo më shumë

Lokacioni: Nerodime e Eperme Ferizaj, në regjioni: Ferizaj

Vlerëso13 vlerësime mes 4.08

Komentet (6)

 • adhurim(para 10 viteve)

  neredimja eshte numer 1 per te gjitha

  4 vlerësime mes 4.00
 • avni krasniqi(para 10 viteve)

  mendoj qe shum pak ka web faqe per me tregu per historikun e nerodimes. muj me hton qe kekrush ska bo kurjo perk it far pune.

  1 Vlerëso mes 5.00
 • ardi(para 10 viteve)

  Une gjithmone i kaloje vikendet ne kete fshate piktores , pra ruani si syte e ballit.. se veqe nje Nerodime e ka Ferizaji

  0 vlerësime mes 0.00
 • ahmeti(para 11 viteve)

  fshati nerodime sht vendi me i mir ne bot kesht q mos e prishni

  0 vlerësime mes 0.00
 • Saaraaaa(para 11 viteve)

  Kyy Fshatt eshtee njee bukurii ee rrall natyrore tee cilionn na fali neweee natyra keshtuu qee mos e demtonii dhee mos e shkatrronii att ... Perr tee mirenn tonneee .............

  2 vlerësime mes 5.00
 • Aliu(para 11 viteve)

  Fshati Nerodime eshte nji vend shume i bukure dhe duhet qe komuna e ferizajit te bej investime ne regullimin e keti fshati sidomos te ndarja e lumejve sepse aty nji popullate e madhe e Ferizajasve e kalojn veren.

  0 vlerësime mes 0.00
 • Shiko të gjitha komentet

photo

 

Vende tjera në këtë regjion

Ngjarjet e ardhshme