Kulla e Jetimit

Motel-Restauranti ofronë shumë mundësi argëtimi e mësimi të fesë islame.është restorant pa alkool dhe posedo disa dhoma gjumi,fusha të sportëve të ndryshme dhe shquhet sidomos për përgaditjën e ushqimit i cili është 100 % natyral.

Lexo më shumë

Lokacioni: Prizren, në regjioni: Prizren

Vlerëso17 vlerësime mes 4.59

Komentet (5)

 • oktaj(para 9 viteve)

  nese vim pa rezervim a ka munsi me hanger iftar

  7 vlerësime mes 2.29
 • Liridon(para 9 viteve)

  A ka mundesi me dit se persona mujn te flejn me ni dhomedhe sa esht qmimi per nje nate

  4 vlerësime mes 4.25
 • imran shaban shkup(para 10 viteve)

  a mujm te bojm rezervimet. telefonat sit ket munsi shkruni kit adres.

  4 vlerësime mes 2.00
 • bayram(para 10 viteve)

  049533580 ky eshte numri i restoranit

  7 vlerësime mes 2.14
 • hana(para 10 viteve)

  A ka mundesi te kemi numrin e telefonit per rezervim

  16 vlerësime mes 3.69
 • Shiko të gjitha komentet

photo

Ngjarjet e ardhshme