Rozafa (Malishevë)

Rozafa është një restorant në hyrje të qytetit i cili ka pamjen e kalas , gjithashtu ka një terras të veqant nga e cila shihet një pjesë e gjërë e qytetit, kurse nga brenda ka stilin klasiko-modern , për mysafir ofron një meny tradicionale dhe internacionale.

Lexo më shumë

Lokacioni: Malishevë, në regjioni: Prizren

Vlerëso6 vlerësime mes 4.50

Komentet (3)

 • remzi(para 10 viteve)

  ROZAFA eshte vendi me i bukur ne Malishev,per gjdo pushim dalim per kafen e mengjesit dhe ka sherbim shum te mire,mikepritja ne nivel

  1 Vlerëso mes 1.00
 • vlora(para 10 viteve)

  SA ishim ne pushime ne Kosove kemi qen ke ROZAFA 3 here dhe kem kalu fantazi ,sherbimi ishte ne nivel terasa sh e bukur dhe me ka pelqy shume ,flm per mikpritje ishte kenaqesi ) vazhdoni tutje jeni shume te mire mirmbetshit

  0 vlerësime mes 0.00
 • Freski(para 11 viteve)

  Kam qen ne kete restaurant dhe eshte teper i mir ashtu si per kafe por edhe per ahengje dhe dasma

  2 vlerësime mes 1.00

photo

Ngjarjet e ardhshme