Syri

I hapur që nga viti 1995, Syri është restoran i njohur dhe mjaft i frekuentuar në Ferizaj. I dizajnuar në linja të thjeshta por elegante të influencuara nga arkitektura tradicionale ku kemi mundësi të mësojmë për qytetin nëpërmjet fotografive të mëdha të varura në mure. *Për mysafirë në grupe ofrohet zbritje deri në 10%.

Lexo më shumë

Lokacioni: Ferizaj, në regjioni: Ferizaj

Vlerëso14 vlerësime mes 4.21

Komentet (7)

 • Laurent&Alba(para 10 viteve)

  Le meilleur restaurant a Ferizaj, les serveurs sont super sympa, service digne dun hotel 5 etoiles , ils sont toujours souriant, une ambiance agrable, nourriture excellente ....que des bons souvenirs restaurant ne pas manquer

  0 vlerësime mes 0.00
 • edina(para 11 viteve)

  Syri eshte nje nder pizerit i cili me bukurin e tij te magjeps.Eshte i ndertuar me nje stil modern.I uroj suksese

  0 vlerësime mes 0.00
 • tonito(para 11 viteve)

  The best place what i like and what i love... to feel good relax with best food and with higher respect,i love it this place

  0 vlerësime mes 0.00
 • lulzim shahini(para 11 viteve)

  perfect syri the best

  4 vlerësime mes 4.00
 • Majlinda kuqi(para 11 viteve)

  The best in kosova syrri ja haksha loqken suksese lind nga prishtina

  0 vlerësime mes 0.00
 • dreni(para 11 viteve)

  Syri uaaaaaaaaaaaa sa shume ma kona biftekun me vere kuqe special i kaloje 30 restorana dhe shkoje atje per ta shijuare ate specijalitet shum te shijsheme dhe pijanoi me pelqen shum dhe mini bibloteka aty dmth ne syri asnjhere nuk je i vetum

  1 Vlerëso mes 5.00
 • Albane Skederaj(para 11 viteve)

  Syri restoran eshte bukurija e rralle ndonjhere qe e kam shijuare syri te sjelle knaqsite e pa harruare eshte lokali i veten kosove qe ka artin e te shijuarite dhe ne qdo momente te magjepse me sherbimin dhe ushqimin mjafte te shijshem andaj e pergezoje nga zemra une Albane Skederaj shum nete te pa harruare kam kalu aty me shoqerine time qe ekam atje

  0 vlerësime mes 0.00
 • Shiko të gjitha komentet

photo

Ngjarjet e ardhshme