Fellini

Perjetoni kafen, nje mengjes te ngrohte ose edhe nje sendvic te shpejte mengjesi te percjellur me nje menu desertesh. Nje diversitet i pasur me embelsira, perfshire edhe ato tradicionale te kerkuara, te gatshme per ju gjate tere dites, ju vetem duhet te telefononi. Me gjithe kete ju percjell edhe nje atmosfere e rehatshme qe ju ofron nje eksperienc relaksi, ne qender te qytetit.

Specialitetet:

Fellini ofron embelsira te ndryshme, akullore dhe torte, pije jo-alkoholike si dhe varietete te sallatave e sendvicave dhe picave. Disa nga embelsirat me te kerkuara te Fellini jane: Griliazh, Zharbo, Plazma, Nescafe Cake, Opera, Gloria, Ester Hazi, dhe shume specialitete tjera decorative vetem per femije.

Rangu i çmimeve:

Cmimet jane mesatare – nje kafe kushton rreth EUR 1, desertet dhe akulloret startojn ne EUR 1.5 si dhe ushqimi nga EUR 2.

Pajisjet përcjellëse:

Te dy lokacionet e Fellini, e para ne qender te qytetit ne rrugen “Perandori Justinian” perball nderteses kryesore RTK dhe e dyta, perballe Ministrise se Arsimit ne rrugen “Agim Ramadani” jane te ndertuara ne dy kate dhe me tarase vere qe kane ambiente relaksuese.

Vendndodhja:

Perball RTK (ne qender qytetit) and perball Ministrise se Arsimit ne rrugen “Agim Ramadani”

Publiku:

Embelsirat Fellini kane qene pjese e aktiviteteve te ndryshme nacionale vendore, sic eshte pervjetori i Republikes se Kosoves, mikepritja e Presidentit Klinton me nje embelsire te madhe si dhe inaugurimi i ngjarjeve te ndryshme per KFOR-in. Ahengjet, darsmat, pervjetoret, aktivitetet e ndertimeve ekipore dhe shume momente tjera nuk mund te imagjinohen pa shijen e mrekullueshme te torteve Fellini.

Fjalët kyçe: embelsira, torte

Lokacioni: Prishtinë, në regjioni: Prishtinë

Vlerëso28 vlerësime mes 4.18

Komentet (5)

 • enkela(para 9 viteve)

  abon me mi tregu cmimet e tortave qe porositen

  0 vlerësime mes 0.00
 • xhulieta(para 9 viteve)

  Me pelqen shume hoteliPor do tju sugjeroj edhe nje hotel tjeter Hotel Frojd ne shengjin eshte 8 katesh eshte edhe teper shume luksoz une shkoj qdo vere atje me bashkeshortin dhe me familjen time.Ka pamje nga deti dhe jo pamje nga deti.Atje deti eshte nje mrekulli e vertete.Eshte posaqerisht per femije por edhe rera atje eshte shume e mireShum njerez qe kam sugjeruar jane ndare shume te kenaqur prej meje prandaj provojeni edhe ju kete sugjerim timin.Me shume informojuni ne Google dhe shkruani Hotel Frojd.Ju betohem se do kenaqeni vertete shume.

  1 Vlerëso mes 2.00
 • agim(para 9 viteve)

  si mundet qe te porosis nje torte per neser ne ora 1,torte per femij djal

  11 vlerësime mes 3.45
 • rina(para 11 viteve)

  Desha qe te me japni numrin e telefonit ne menyre qe te kontakojme per nje porosi me rastin e datlindjes time te marten

  17 vlerësime mes 3.41
 • bashkim(para 11 viteve)

  pershendetje jam nga drenasi jam klient i juvi,nese kish ba nje nr. tel per nje porosi flm per mirkuptim .

  5 vlerësime mes 4.60
 • Shiko të gjitha komentet

photo

Ngjarjet e ardhshme