Happy

Dy terraca të bukura, aranzhuara me shumë shije që shikojnë qytetin janë vetëm disa nga arsyet për të zgjedhur Happy për drekën tuaj familiare. Restoran Happy ofron zbritje për mysafirë grupor.

Specialitetet:

Preferohet pizza Magerita dhe ajo vegjetariane të pjekura në furrë druri.

Rangu i çmimeve:

Happy hyn në rangun e restoraneve të lira; 1 sandwich, 1 kafe &1 lëng pemësh do t’ju kushtojë rreth 3€.

Pajisjet përcjellëse:

Restoran Happy posedon një terracë të gjërë me shadërvan. Brenda ka të vendosur një tavolinë të biliardos. është i paisur me klimë, ventilim, furrë nga druri dhe parking me kapacitet për 40 vetura.

Kuzhina:

Meny-ja nuk është e gjërë por ofron kombinim specialitetesh të vendit dhe ndërkombëtare.

Publiku:

Vizitohet nga familjet.

Lokacioni: Prishtinë, në regjioni: Prishtinë

Vlerëso4 vlerësime mes 4.00

Komentet (1)

  • David(para 9 viteve)

    I must show thanks to you for baniilg me out of this type of predicament. After looking throughout the search engines and obtaining opinions that were not pleasant, I thought my life was well over. Being alive devoid of the answers to the problems youve resolved by means of the blog post is a critical case, as well as those which might have badly affected my career if I had not encountered your web blog. Your own personal know-how and kindness in playing with all the stuff was helpful. I am not sure what I would have done if I had not encountered such a subject like this. I can at this moment look ahead to my future. Thanks a lot very much for your impressive and effective help. I wont think twice to recommend your web site to anyone who needs and wants guidelines about this topic.

    0 vlerësime mes 0.00

photo

Ngjarjet e ardhshme