Lyon

Hotel Lyon gjendet afër varrit të ish presidentit të Kosovës, Ibrahim Rugova. Ka gjithsejtë 19 dhoma të gjitha të ndërtuara në stilin modern, të paisura me internet, klimë, nxemje.

Lexo më shumë

Lokacioni: Prishtinë, në regjioni: Prishtinë

Vlerëso3 vlerësime mes 4.67

Komentet (6)

 • ardian(para 9 viteve)

  Pershendes stafin e Hotel Lyonit kam flejt ni nat edhe shum pa paster ,jo si per para para 4 vite qe ka qen paster shum.

  2 vlerësime mes 5.00
 • henry(para 10 viteve)

  It was a very pleasant stay in Hotel Lyon .I was very happy with everything .

  0 vlerësime mes 0.00
 • Nuri(para 10 viteve)

  I nderuar Stafi i Hotel Lyonit. Kisha kenaqesin qe ishha musafir i juaji per 10- dite rresht, kalova nje pushim te mrekullushem me akomodimin tuaj dhe mikpritjen tuaj.

  0 vlerësime mes 0.00
 • Adonis(para 10 viteve)

  Se pari ju e pershendes stafin e Hotel Lyonit per nje pritje te mrekullushme dhe respekt te veqant. Jam i kenaqur me sherbimet tuaja, komoditet, pasterti, dhe me nje meny mengjesi mjaft te begatshem.

  1 Vlerëso mes 5.00
 • Adonis(para 10 viteve)

  Se pari ju e pershendes stafin e Hotel Lyonit per nje pritje te mrekullushme dhe respekt te veqant. Jam i kenaqur me sherbimet tuaja, komoditet, pasterti, dhe me nje meny mengjesi mjaft te begatshem.

  1 Vlerëso mes 5.00
 • Albani(para 11 viteve)

  Une kam flejt ni nat ne Hotelin lyon edhe beso gjeth naten nuk kam mujt me flejt per shkak jo aq mir krevatit edhe jo pastertia sa duhet me kun ,Neserit mengjes kemi dal meni Hotel tjeter .

  0 vlerësime mes 0.00
 • Shiko të gjitha komentet

photo

Ngjarjet e ardhshme