Dona

Hotel Dona gjendet në hyrje të Pejës dhe ofron dhoma të këndshme dhe ushqim të freskët.

Lexo më shumë

Lokacioni: Pejë, në regjioni: Pejë

Vlerëso12 vlerësime mes 3.42

Komentet (1)

  • Hatixhe(para 9 viteve)

    Pershendetje,uroj qe jeni shendoshe dhe mire,Kam nje pyetje ne lidhje me hotelin tuaj,desha te di nese keni dhome per nje person,dhe sa kushton ajo per qendim prej 6 netesh vetem per fjetje,pa ushqim.Pergjigjjen ju lutem te ma dergoni ne email,ju pershendes dhe ju uroj cdo te mire.

    3 vlerësime mes 3.33

photo

Ngjarjet e ardhshme