Jusaj

Hotel i vendosur në hyrje të qytetit,afërr rrethit,që posedo 24 dhoma dhe është i ndërtuar në stilin modern,nga i cili shihet një pjesë e bukur e qytetit.

Lexo më shumë

Lokacioni: Pejë, në regjioni: Pejë

Vlerëso12 vlerësime mes 3.08

Komentet (3)

 • ska rendesi(para 9 viteve)

  se di pse e keni qite ate email kur spo pergjigjshi kurre ne te qe 2 muj pres pergjigje edhe asgje ska.Qka eshte puna e juve keshtu

  1 Vlerëso mes 5.00
 • ska rendesi(para 9 viteve)

  Qka eshte puna e juve spo mujke njeri mu mare veshe me ju,qe 2-3 here ju dergova email per vezervim te nje dhome per nje persone edhe asnje pergjigjje a e keni qele kete faqe me bo hajgare apo me ofru sherbime.

  0 vlerësime mes 0.00
 • anonim(para 10 viteve)

  me te vertete eshte i bukur dhe komod

  5 vlerësime mes 3.00

photo

Ngjarjet e ardhshme