Xxl

Hotel Xxl gjendet në një vend të bukur dh të qetë,ka 60 dhoma për 1 person 2,3,4 dhe 5 persona si dhe parking të brendshëm. Kurse, në restorantin e hoteli ju mund të filloni ditem me një mengjes kontinental.

Lexo më shumë

Lokacioni: Ferizaj, në regjioni: Ferizaj

Vlerëso4 vlerësime mes 4.25

Komentet (3)

 • Besari(para 10 viteve)

  Sa kushton fjetja sa pushimi se kaniher pi ndryshoni cmimet

  4 vlerësime mes 4.50
 • Ali Uka Peje(para 10 viteve)

  Isha kater hehe ne hotelin tuaj.me la pershtypje te mira , qetsia, sherbimi, parkimi dhe qmimi.Ju uroj qe te keni pune dhe klenta me shume.Ndersa mue sa her qe me vjen rasti do jam vetrem aty te ju.ju uroj pune te mbare

  2 vlerësime mes 5.00
 • Ssyla(para 11 viteve)

  Ne radhe te pare ju pershendes duke ju deshirue pune te mbar dhe suksese. Ne Motelin tuaj kam qen dy here dhe me la nje pershtypje aq te mire sa qe nuk ndrroj me as nje vend tjeter.Shpresoj qe edhe neser do jam te ju ne nej dhome cift.Perveq te gjitha te mirave qe pashe ne Motelin tuaj pash nje parkim mrenda dhe te sigurt per automjete.Edhe nje here ju uroj pune te mbare dhe ju pershendet nje klent i juaj. Sul Mala

  0 vlerësime mes 0.00

photo

Ngjarjet e ardhshme