Iliria

One of the most beautiful restaurants in Vërmica, which offers good services, great scenery with the Drini i Bardhe Lake and Mountainous greenery. Famous for its fish specialties.

Read more

Location: Prizren, in Region: Prizren

Rating6 ratings Avg. 4.83

Reviews (2)

  • betim Bytyqi(para 9 viteve)

    pershendetje ILIRIA jom betim bytyqi nga prizreni jom 20 vjeqar jom i interesum per pun ktuh te restorantin ILIRIA kamarier kom punu 4 muj kom venoj per pun ju lutna lajmromeni ne ket nr 045 313 672 ju pershendes

    3 ratings Avg. 3.67
  • shkelzen(para 11 viteve)

    pershendetje restautant iliria dhe te gjith stafit te tij .une jam xeni nga fshati POSLISHT komuna e prizerenit dhe jam i interesuar te unoj tek ju me profesion jam kamatier kete interesim e kam shprehur ne baze se e njoh pronarin Z.MALUSHIN kam pervoj pune 9 vjet kam punuar ne restorant sharri prevall si dhe te abi center ju lutem nese keni nevoj ne mundeni me kontaktoni ne nr te tel 044-419-618

    3 ratings Avg. 4.67

photo

Upcoming Events