Kështjella

Built to resemble an old castle, Keshtjella is characterized by medieval elements in its design. It offers a menu comprised of traditional and international specialties.

Specialties:

Home pizza.

Price range:

Average food prices from 2 to 5 Euro.

Accompanying equipment:

Wooden oven, TV, kids corner, terraces on the first and second floor and parking lot for 300 vehicles.

Direction:

Banje-Malisheve

Location: Malisheva, in Region: Prizren

Rating16 ratings Avg. 3.38

Reviews (1)

  • Emin(para 9 viteve)

    Si te gjithe Godent ashtu edhe i maredhishmi Sejdi Hoti lindi,si trim,dhe dot jeton si trim pergjithmon,asniher Godent skan mi lan xajt me qu kry po gjithmon kan mju shtyp kryt si ta gjarperit,godeni eshte baba dihet me ne krye sejdi hotin xajve godentt ju kan zhduk 1 gjenerat te mashkujve qe e vazhdojn rrugen e babeve te vet edhe kta qe jan gjall tash kan mu zhduk nja ka nja pi godenit deri kur tju zhduket fara qe ekan si te ithnes,ni paralajmerim ishte plagosja e atij mutit te xajve qe e qojke kryt ne shkoll si kar deri kur e plagosi si qen ne midis shkolles godeni edhe i kallxoi qe ni her pshtove heren tjeter ka me ta qi nonen mir ka met myt si qen si babt e juj qysh i kemi myt edhe ju kemi lon jetima tash.

    1 Rating Avg. 5.00

photo

Upcoming Events