OK

Është një hotel i ri dhe atraktiv i ndërtuar në vitin 2007, të vendosura në periferitë e qytetit të Prizrenit.I e rrethuar me pamje bukur të maleve të Sharrit. Hoteli ka 20 dhoma të rregulluar me kujdes dhe 4 apartamente të bukura, një pishinë, një restorant me ushqimë tradicionale dhe internacional dhe një kopsht relaksuese.

Category:

Pretendo ti kete 4 yje

Price range:

Mesatarja e qmimeve të ushqimit nga 2-6 euro.

Accompanying equipment:

Në mjediset e Hotel përfshiën qasja në internet, parking për 30 vetura, tri salla të mëdha për ngjarje të ndryshme me kapacitetet 250, 400, dhe 500 vende, salla e takimit, sallës për konferenca, tarracë ku gjendet edhe një bazen peshku ku kultivohet trofta, kopsht, këndi i lodrave për fëmijë,bazen i mbyllur,lojra kompjuterike,sigurim 24 orë,shërbime larje.

Direction:

Magjistralja Prizren -Prishtinë,kilometri i 2-të nga qyteti

Rooms:

Hoteli ka 20 dhoma dhe 4 apartmane.Dhomat kanë banjë private me xhakuzi, minibar, Digital Satelitor, akses interneti, ballkon, kondicioner ajri, tharëse flokësh, telefon,nxemje si dhe shërbim mëngjesi. Çmimet përfshijnë mëngjesin shumë.Dhomat standard kanë një krevat dopio dhe dy shtretër të vetme.40 euro,kurse apartmanet 60 euro.

Restaurant:

Hoteli ka një restorant ekskluzive, kuzhina e saj ofron një meny shumë të pasur tradicionale dhe internacionale me shërbime të cilësisë së lartë për të gjithë mysafirët.

Location: Prizren, in Region: Prizren

Rating4 ratings Avg. 4.25

Be the first to review


photo

Upcoming Events